Ansatte

Alle ansatte

Pål Aas

Faglærer - Naturbruk

pal.aas@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862858

Sigmund Aasberg

Arbeidsleder - Bygg

sigmund.aasberg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862856

Sigrun Marie Aaserud

Faglærer - Restaurant og matfag

Sigrun.Marie.Aaserud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862834

Sten-Aage Aaserud

Driftskoordinator

Sten-Aage.Aaserud@kjelle.vgs.no

Tlf: 93047234

Miriam Bakker

Lærling

Miriam.Bakker@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862852

Freddy Bakker

Arbeidsleder - Bygg

Freddy.Bakker@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862856

Stig Helge Basnes

Faglærer - Naturbruk

stig.helge.basnes@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862857

Gunhild Bergquist

Internatleder

gunhild.bergquist@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862830

Magnus Bergum

Miljøarbeider

Magnus.Bergum@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862819

Anne-Ragnhild Bjørge

Faglærer - Grøntanlegg

Anne-Ragnhild.Bjorge@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862849

Marit Bjørkelid

Lærer - Fellesfag

Marit.Bjorkelid@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862822

Lisbeth T. Bjørknes

Vikar

Lisbeth.T.Bjorknes@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Jane Lisbeth Brobakken

Renhold

JANE.LISBETH.BROBAKKEN@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862833

Wila Buengsai

Renholder

wila.buengsai@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862833

Rolf-Inge Daltorp

Miljøarbeider

Rolf-Inge.Daltorp@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862820

Wenche K Moseby Edvardsen

Arbeidsleder - Restaurant og matfag

Wenche.K.Moseby.Edvardsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862834

Isabel Frelsø Edvardsen

Vikar - Naturbruk

Isabel.Frelso.Edvardsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Øystein Eng

Faglærer - Bygg og anleggsteknikk

oystein.eng@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862879

Terje Engen

Faglærer - Bygg og anleggsteknikk

terje.engen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862892

Tommy Enger

Avdelingsleder

Tommy.Enger@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862808

Jonas Grahn

Lærling

Jonas.Grahn@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862862

Trine Aanonli Hage

Konsulent

Trine.Aanonli.Hage@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862802

Sigvald Børge Hagen

Faglærer - Naturbruk

Sigvald.Borge.Hagen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862849

Tiril Elisabeth Halvorsen

Arbeidsleder - Grøntanlegg

Tiril.Elisabeth.Halvorsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862859

Eva Slettum Haneborg

Vikar

eva.slettum.haneborg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Marianne Bay Hansen

Konsulent

Marianne.Bay.Hansen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862801

Birger Olav Havn

Faglærer - Bygg

Birger.Olav.Havn@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862892

Cathrine Engh Heggedal

Lærer

Cathrine.Engh.Heggedal@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862875

Sten Otto Heyerdahl

Faglærer - Naturbruk

sten.otto.heyerdahl@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862857

Karina Hoff

Utviklingsmedarbeider

Karina.Hoff@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862806

Siv Mona Holmøy

Internatleder

siv.mona.holmoy@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862883

Mari Hornseth

Barnehagelærer

Mari.Hornseth@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862862

Martin Alexander Huse

Martin.Alexander.Huse@kjelle.vgs.no

John Arne Husvik

Faglærer - Mekanisk

john.arne.husvik@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862854

Wenche Marie Husvik

Barne- og ungdomsarbeider - Barnehage

Wenche.Marie.Husvik@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862862

Cristina A Garcia Ingier

Miljøarbeider

Cristina.A.Garcia.Ingier@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862819

Stinne Grønlund Jespersen

Arbeidsleder - Restaurant og matfag

stinne.gronlund.jespersen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862834

Finn Roger Johansen

Faglærer - Bygg

Finn.Roger.Johansen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862856

Sissel Jørgensen

Arbeidsleder - Restaurant og matfag

Sissel.Jorgensen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862834

Iselinn Kordahl

Miljøarbeider

Iselinn.Kordahl@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862817

Anita Tangen Krog

Arbeidsleder - Butikk og kafè

Anita.Tangen.Krog@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862891

Gunn Helena Krogsvold

Miljøarbeider

Gunn.Helena.Krogsvold@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862817

Susann Kristiansen Lauritsen

Arbeidsleder

Susann.Kristiansen.Lauritsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862852

May Britt N. Lauritzen

Miljøarbeider

May.Britt.N.Lauritzen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862820

Morten Likvern

IKT

morten.likvern@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800/87

Kari-Anne Lang Lillehol

Lærer - Fellesfag

Kari-Anne.Lang.Lillehol@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862822

Toril Lillesæter

Vikar

Toril.Lillesater@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Jens Tommy Lundberg

Faglærer- Bygg og anleggsteknikk

Jens.Tommy.Lundberg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862893

Kjell Tore Maalen

Arbeidsleder - Trearbeid

Kjell.Tore.Maalen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862847

Sigrid Moen

Assistent

Sigrid.Moen@kjelle.vgs.no

Sarwar Mohammad

Renhold

Sarwar.Mohammad@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862833

Mette Kristin Moseby

Rådgiver

Mette.Kristin.Moseby@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862814

Ane Cecilie Munkeby

Rådgiver

Ane.Cecilie.Munkeby@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862813

Ulrike Niederberger

Faglærer - Trearbeid

Ulrike.Niederberger@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862847

Anne Line Svendsen Nordli

Faglærer - Butikk og kafé

Anne.Line.Svendsen.Nordli@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862891

Sissel B Mikkelrud Nyberg

Assistent - Barnehage

Sissel.B.Mikkelrud.Nyberg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862862

Anne-Mette Jernberg Olsen

Miljøarbeider

anne-mette.jernberg.olsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862819

Annette Ovesen

Miljøarbeider

annette.ovesen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862818

Stein Pettersen

Rektor

Stein.Pettersen@kjelle.vgs.no

Kjersti Qviller

Miljøarbeider

kjersti.qviller@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862818

Randi Hoel Ransberg

Bibliotekar/Lærer - Fellesfag

Randi.Hoel.Ransberg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63 86 28 24

Jan Ratikainen

Miljøarbeider

Jan.Ratikainen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862818

Audun Røgholt

Arbeidsleder - Naturbruk

audun.rogholt@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862852

Dyveke Sandbekkbråten

Lærer

Dyveke.Sandbekkbraten@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862875

Thomas Sandbækbråten

Faglærer - Naturbruk

Thomas.Sandbakbraten@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862852

Jørgen Moseby Sandnes

Arbeidsleder - Naturbruk

Jorgen.Moseby.Sandnes@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862857

Ruth Johanne Simonsen

Arbeidsleder - Butikk og kafe

Ruth.Johanne.Simonsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862891

Frank Skjønhaug

Arbeidsleder - Lager og bilpleie

frank.skjonhaug@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862850

Anders Skullerud

Utdanningskoordinator

anders.skullerud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862805

Henriette Emilie Skullerud

Henriette.Emilie.Skullerud@kjelle.vgs.no

Jørgen Smerud

Oppsynsmann

jorgen.smerud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862811

Mariane Stampe

Administrasjonsleder

mariane.stampe@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862803

Veronica Steffarud

Lærer - Fellesfag

Veronica.Steffarud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862822

Jonas Stigen

Miljøarbeider

Jonas.Stigen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862817

Eldbjørg Kristin Bergbråten Svendsen

Assistent - Barnehagen

Eldbjorg.Kristin.Bergbraten.Svendsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862862

Andre Svendsen

Arbeidsleder - Mekanisk verksted

Andre.Svendsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862855

Marit Syversen

Renholdsleder

Marit.Syversen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862833

Øyvind Sæteren

Ass.rektor

oyvind.sateren@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862810

Ole-Robert Søbye

Faglærer - Lager og bilpleie

OLE-ROBERT.SOBYE@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862846

Eva Lisbeth Taraldrud

Konsulent

Eva.Lisbeth.Taraldrud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Marit Enger Thomas

Rådgiver

Marit.Enger.Thomas@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862880

Fredrik Tokstad

Lærer - fellesfag

Fredrik.Tokstad@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862822

Bjørnar Tollefsen

Lærer - Fellesfag

bjornar.tollefsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862875

Jørn Olaf Tørnby

Faglærer - Bygg og anleggsteknikk

Jorn.Olaf.Tornby@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862893

Mona Tørnby

Styrer - barnehage

mona.tornby@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862862

Egil Ronny Veiby

Vikar

Egil.Ronny.Veiby@kjelle.vgs.no

Pia Katrin Wangen

Faglærer - Naturbruk

Pia.Katrin.Wangen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862852

Trygve Årbog

Faglærer - Naturbruk

trygve.arbog@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862857

Johny T Østengen

Faglærer - Bygg og anleggsteknikk

Johny.T.Ostengen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862879

Bygg- og anleggsteknikk

Øystein Eng

Faglærer - Bygg og anleggsteknikk

oystein.eng@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862879

Jens Tommy Lundberg

Faglærer- Bygg og anleggsteknikk

Jens.Tommy.Lundberg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862893

Jørn Olaf Tørnby

Faglærer - Bygg og anleggsteknikk

Jorn.Olaf.Tornby@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862893

Johny T Østengen

Faglærer - Bygg og anleggsteknikk

Johny.T.Ostengen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862879

Naturbruk

Pål Aas

Faglærer - Naturbruk

pal.aas@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862858

Stig Helge Basnes

Faglærer - Naturbruk

stig.helge.basnes@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862857

Isabel Frelsø Edvardsen

Vikar - Naturbruk

Isabel.Frelso.Edvardsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Sigvald Børge Hagen

Faglærer - Naturbruk

Sigvald.Borge.Hagen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862849

Sten Otto Heyerdahl

Faglærer - Naturbruk

sten.otto.heyerdahl@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862857

Audun Røgholt

Arbeidsleder - Naturbruk

audun.rogholt@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862852

Thomas Sandbækbråten

Faglærer - Naturbruk

Thomas.Sandbakbraten@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862852

Jørgen Moseby Sandnes

Arbeidsleder - Naturbruk

Jorgen.Moseby.Sandnes@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862857

Pia Katrin Wangen

Faglærer - Naturbruk

Pia.Katrin.Wangen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862852

Trygve Årbog

Faglærer - Naturbruk

trygve.arbog@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862857

Lærere

Pål Aas

Faglærer - Naturbruk

pal.aas@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862858

Sigrun Marie Aaserud

Faglærer - Restaurant og matfag

Sigrun.Marie.Aaserud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862834

Stig Helge Basnes

Faglærer - Naturbruk

stig.helge.basnes@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862857

Anne-Ragnhild Bjørge

Faglærer - Grøntanlegg

Anne-Ragnhild.Bjorge@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862849

Marit Bjørkelid

Lærer - Fellesfag

Marit.Bjorkelid@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862822

Lisbeth T. Bjørknes

Vikar

Lisbeth.T.Bjorknes@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Øystein Eng

Faglærer - Bygg og anleggsteknikk

oystein.eng@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862879

Terje Engen

Faglærer - Bygg og anleggsteknikk

terje.engen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862892

Sigvald Børge Hagen

Faglærer - Naturbruk

Sigvald.Borge.Hagen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862849

Birger Olav Havn

Faglærer - Bygg

Birger.Olav.Havn@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862892

Cathrine Engh Heggedal

Lærer

Cathrine.Engh.Heggedal@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862875

Sten Otto Heyerdahl

Faglærer - Naturbruk

sten.otto.heyerdahl@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862857

John Arne Husvik

Faglærer - Mekanisk

john.arne.husvik@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862854

Finn Roger Johansen

Faglærer - Bygg

Finn.Roger.Johansen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862856

Kari-Anne Lang Lillehol

Lærer - Fellesfag

Kari-Anne.Lang.Lillehol@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862822

Jens Tommy Lundberg

Faglærer- Bygg og anleggsteknikk

Jens.Tommy.Lundberg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862893

Anne Line Svendsen Nordli

Faglærer - Butikk og kafé

Anne.Line.Svendsen.Nordli@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862891

Randi Hoel Ransberg

Bibliotekar/Lærer - Fellesfag

Randi.Hoel.Ransberg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63 86 28 24

Thomas Sandbækbråten

Faglærer - Naturbruk

Thomas.Sandbakbraten@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862852

Veronica Steffarud

Lærer - Fellesfag

Veronica.Steffarud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862822

Ole-Robert Søbye

Faglærer - Lager og bilpleie

OLE-ROBERT.SOBYE@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862846

Bjørnar Tollefsen

Lærer - Fellesfag

bjornar.tollefsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862875

Jørn Olaf Tørnby

Faglærer - Bygg og anleggsteknikk

Jorn.Olaf.Tornby@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862893

Pia Katrin Wangen

Faglærer - Naturbruk

Pia.Katrin.Wangen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862852

Johny T Østengen

Faglærer - Bygg og anleggsteknikk

Johny.T.Ostengen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862879

Ledelse

Gunhild Bergquist

Internatleder

gunhild.bergquist@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862830

Tommy Enger

Avdelingsleder

Tommy.Enger@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862808

Siv Mona Holmøy

Internatleder

siv.mona.holmoy@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862883

Stein Pettersen

Rektor

Stein.Pettersen@kjelle.vgs.no

Mariane Stampe

Administrasjonsleder

mariane.stampe@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862803

Øyvind Sæteren

Ass.rektor

oyvind.sateren@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862810

Rådgivere

Mette Kristin Moseby

Rådgiver

Mette.Kristin.Moseby@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862814

Ane Cecilie Munkeby

Rådgiver

Ane.Cecilie.Munkeby@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862813

Marit Enger Thomas

Rådgiver

Marit.Enger.Thomas@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862880

Andre ansatte

Sigmund Aasberg

Arbeidsleder - Bygg

sigmund.aasberg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862856

Sten-Aage Aaserud

Driftskoordinator

Sten-Aage.Aaserud@kjelle.vgs.no

Tlf: 93047234

Miriam Bakker

Lærling

Miriam.Bakker@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862852

Freddy Bakker

Arbeidsleder - Bygg

Freddy.Bakker@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862856

Magnus Bergum

Miljøarbeider

Magnus.Bergum@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862819

Jane Lisbeth Brobakken

Renhold

JANE.LISBETH.BROBAKKEN@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862833

Wila Buengsai

Renholder

wila.buengsai@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862833

Rolf-Inge Daltorp

Miljøarbeider

Rolf-Inge.Daltorp@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862820

Wenche K Moseby Edvardsen

Arbeidsleder - Restaurant og matfag

Wenche.K.Moseby.Edvardsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862834

Isabel Frelsø Edvardsen

Vikar - Naturbruk

Isabel.Frelso.Edvardsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Jonas Grahn

Lærling

Jonas.Grahn@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862862

Trine Aanonli Hage

Konsulent

Trine.Aanonli.Hage@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862802

Tiril Elisabeth Halvorsen

Arbeidsleder - Grøntanlegg

Tiril.Elisabeth.Halvorsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862859

Eva Slettum Haneborg

Vikar

eva.slettum.haneborg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Marianne Bay Hansen

Konsulent

Marianne.Bay.Hansen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862801

Karina Hoff

Utviklingsmedarbeider

Karina.Hoff@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862806

Mari Hornseth

Barnehagelærer

Mari.Hornseth@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862862

Martin Alexander Huse

Martin.Alexander.Huse@kjelle.vgs.no

Wenche Marie Husvik

Barne- og ungdomsarbeider - Barnehage

Wenche.Marie.Husvik@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862862

Cristina A Garcia Ingier

Miljøarbeider

Cristina.A.Garcia.Ingier@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862819

Stinne Grønlund Jespersen

Arbeidsleder - Restaurant og matfag

stinne.gronlund.jespersen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862834

Sissel Jørgensen

Arbeidsleder - Restaurant og matfag

Sissel.Jorgensen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862834

Iselinn Kordahl

Miljøarbeider

Iselinn.Kordahl@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862817

Anita Tangen Krog

Arbeidsleder - Butikk og kafè

Anita.Tangen.Krog@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862891

Gunn Helena Krogsvold

Miljøarbeider

Gunn.Helena.Krogsvold@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862817

Susann Kristiansen Lauritsen

Arbeidsleder

Susann.Kristiansen.Lauritsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862852

May Britt N. Lauritzen

Miljøarbeider

May.Britt.N.Lauritzen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862820

Morten Likvern

IKT

morten.likvern@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800/87

Toril Lillesæter

Vikar

Toril.Lillesater@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Kjell Tore Maalen

Arbeidsleder - Trearbeid

Kjell.Tore.Maalen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862847

Sigrid Moen

Assistent

Sigrid.Moen@kjelle.vgs.no

Sarwar Mohammad

Renhold

Sarwar.Mohammad@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862833

Ulrike Niederberger

Faglærer - Trearbeid

Ulrike.Niederberger@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862847

Sissel B Mikkelrud Nyberg

Assistent - Barnehage

Sissel.B.Mikkelrud.Nyberg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862862

Anne-Mette Jernberg Olsen

Miljøarbeider

anne-mette.jernberg.olsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862819

Annette Ovesen

Miljøarbeider

annette.ovesen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862818

Kjersti Qviller

Miljøarbeider

kjersti.qviller@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862818

Jan Ratikainen

Miljøarbeider

Jan.Ratikainen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862818

Audun Røgholt

Arbeidsleder - Naturbruk

audun.rogholt@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862852

Dyveke Sandbekkbråten

Lærer

Dyveke.Sandbekkbraten@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862875

Jørgen Moseby Sandnes

Arbeidsleder - Naturbruk

Jorgen.Moseby.Sandnes@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862857

Ruth Johanne Simonsen

Arbeidsleder - Butikk og kafe

Ruth.Johanne.Simonsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862891

Frank Skjønhaug

Arbeidsleder - Lager og bilpleie

frank.skjonhaug@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862850

Anders Skullerud

Utdanningskoordinator

anders.skullerud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862805

Henriette Emilie Skullerud

Henriette.Emilie.Skullerud@kjelle.vgs.no

Jørgen Smerud

Oppsynsmann

jorgen.smerud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862811

Jonas Stigen

Miljøarbeider

Jonas.Stigen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862817

Eldbjørg Kristin Bergbråten Svendsen

Assistent - Barnehagen

Eldbjorg.Kristin.Bergbraten.Svendsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862862

Andre Svendsen

Arbeidsleder - Mekanisk verksted

Andre.Svendsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862855

Marit Syversen

Renholdsleder

Marit.Syversen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862833

Eva Lisbeth Taraldrud

Konsulent

Eva.Lisbeth.Taraldrud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Fredrik Tokstad

Lærer - fellesfag

Fredrik.Tokstad@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862822

Mona Tørnby

Styrer - barnehage

mona.tornby@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862862

Egil Ronny Veiby

Vikar

Egil.Ronny.Veiby@kjelle.vgs.no

Trygve Årbog

Faglærer - Naturbruk

trygve.arbog@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862857