Ansatte

Alle ansatte

Pål Aas

Faglærer - Naturbruk

pal.aas@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862849

Sigmund Aasberg

Arbeidsleder - Bygg

sigmund.aasberg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862854

Sigrun Marie Aaserud

Faglærer - Restaurant og matfag

Sigrun.Marie.Aaserud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862834

Sten-Aage Aaserud

Arbeidsleder - Lager og bilpleie

Sten-Aage.Aaserud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862846

Miriam Bakker

Lærling

Miriam.Bakker@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Stig Helge Basnes

Faglærer - Naturbruk

stig.helge.basnes@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862857

Kjell Arne Bergquist

Kjell.Arne.Bergquist@kjelle.vgs.no

Magnus Bergum

Miljøarbeider

Magnus.Bergum@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Anne-Ragnhild Bjørge

Faglærer - Grøntanlegg

Anne-Ragnhild.Bjorge@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Marit Bjørkelid

Lærer - Fellesfag

Marit.Bjorkelid@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862822

Lisbeth T. Bjørknes

Vikar

Lisbeth.T.Bjorknes@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Jane Lisbeth Brobakken

JANE.LISBETH.BROBAKKEN@kjelle.vgs.no

Trine Wessel Brovold

Trine.Wessel.Brovold@kjelle.vgs.no

Anita Brunborg

Miljøarbeider

anita.brunborg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Odin Bråten

brod1311@elev.afk.no

Wila Buengsai

Renholder

wila.buengsai@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862867

Rolf-Inge Daltorp

Miljøarbeider

Rolf-Inge.Daltorp@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Wenche K Moseby Edvardsen

Arbeidsleder - Restaurant og matfag

Wenche.K.Moseby.Edvardsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862834

Isabel Frelsø Edvardsen

Arbeidsleder - Naturbruk

Isabel.Frelso.Edvardsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Øystein Eng

Arbeidsleder - Bygg og anleggsteknikk

oystein.eng@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862879

Terje Engen

Arbeidsleder - Bygg

terje.engen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862856

Tommy Enger

Avdelingsleder

Tommy.Enger@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862808

Magnus Olai Foss-Haneborg

foma3010@elev.afk.no

Jonas Grahn

Lærling

Jonas.Grahn@kjelle.vgs.no

Sigvald Børge Hagen

Faglærer - Naturbruk

Sigvald.Borge.Hagen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Tiril Elisabeth Halvorsen

Arbeidsleder - Grøntanlegg

Tiril.Elisabeth.Halvorsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862849

Eva Slettum Haneborg

Vikar

eva.slettum.haneborg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Marianne Bay Hansen

Konsulent

Marianne.Bay.Hansen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862801

Birger Olav Havn

Faglærer - Bygg

Birger.Olav.Havn@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862856

Cathrine Engh Heggedal

Vikar

Cathrine.Engh.Heggedal@kjelle.vgs.no

Marit Herlofsen

Vikar

Marit.Herlofsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Sten Otto Heyerdahl

Faglærer - Naturbruk

sten.otto.heyerdahl@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Mari Hornseth

Barnehagelærer

Mari.Hornseth@kjelle.vgs.no

John Arne Husvik

Faglærer - Mekanisk

john.arne.husvik@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862854

Wenche Marie Husvik

Barne- og ungdomsarbeider - Barnehage

Wenche.Marie.Husvik@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862862

Ida Høgseth

hoid1912@elev.afk.no

Cristina A Garcia Ingier

Miljøarbeider

Cristina.A.Garcia.Ingier@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Stinne Grønlund Jespersen

Arbeidsleder - Restaurant og matfag

stinne.gronlund.jespersen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862834

Finn Roger Johansen

Finn.Roger.Johansen@kjelle.vgs.no

Sissel Jørgensen

Arbeidsleder - Restaurant og matfag

Sissel.Jorgensen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862834

Iselinn Kordahl

Miljøarbeider

Iselinn.Kordahl@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Anders Kringberg

kran0210@elev.afk.no

Anita Tangen Krog

Arbeidsleder - Butikk og kafè

Anita.Tangen.Krog@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862891

Marlen Bjerke Krogstad

Marlen.Bjerke.Krogstad@kjelle.vgs.no

Gunn Helena Krogsvold

Miljøarbeider

Gunn.Helena.Krogsvold@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Sigrunn Helene Larsen

Renholder

Sigrunn.Helene.Larsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Susann Kristiansen Lauritsen

Susann.Kristiansen.Lauritsen@kjelle.vgs.no

May Britt N. Lauritzen

Miljøarbeider

May.Britt.N.Lauritzen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Morten Likvern

IKT

morten.likvern@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800/87

Kari-Anne Lang Lillehol

Lærer - Fellesfag

Kari-Anne.Lang.Lillehol@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862822

Toril Lillesæter

Arbeidsleder - Butikk og Kafe

Toril.Lillesater@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Margrethe Lindrup

lima15091@elev.afk.no

Jens Tommy Lundberg

Faglærer- Bygg og anleggsteknikk

Jens.Tommy.Lundberg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862893

Kjell Tore Maalen

Arbeidsleder - Trearbeid

Kjell.Tore.Maalen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862847

Sigrid Moen

Lærling - barnehagen

Sigrid.Moen@kjelle.vgs.no

Sarwar Mohammad

Renhold

Sarwar.Mohammad@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862833

Ulrike Niederberger

Faglærer - Trearbeid

Ulrike.Niederberger@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862847

Dag S Nilsen

Miljøarbeider

Dag.S.Nilsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Anne Line Svendsen Nordli

Faglærer - Butikk og kafé

Anne.Line.Svendsen.Nordli@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862891

Sissel B Mikkelrud Nyberg

Assistent - Barnehage

Sissel.B.Mikkelrud.Nyberg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862862

Anne-Mette Jernberg Olsen

Miljøarbeider

anne-mette.jernberg.olsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Annette Ovesen

Miljøarbeider

annette.ovesen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Kjersti Qviller

Miljøarbeider

kjersti.qviller@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Randi Hoel Ransberg

Bibliotekar/Lærer - Fellesfag

Randi.Hoel.Ransberg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63 86 28 24

Audun Røgholt

Arbeidsleder - Naturbruk

audun.rogholt@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Dyveke Sandbekkbråten

Dyveke.Sandbekkbraten@kjelle.vgs.no

Jan Terje Sandbekkbråten

Jan.Terje.Sandbekkbraten@kjelle.vgs.no

Thomas Sandbækbråten

Faglærer - Naturbruk

Thomas.Sandbakbraten@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862852

Jørgen Moseby Sandnes

Arbeidsleder - Naturbruk

Jorgen.Moseby.Sandnes@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Ruth Johanne Simonsen

Ruth.Johanne.Simonsen@kjelle.vgs.no

Frank Skjønhaug

Arbeidsleder - Lager og bilpleie

frank.skjonhaug@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862877

Marte Vaag Skjøstad

Marte.Vaag.Skjostad@kjelle.vgs.no

Jørgen Smerud

Oppsynsmann

jorgen.smerud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862811

Marte Christine Staff

stma08011@elev.afk.no

Veronica Steffarud

Lærer - Fellesfag

Veronica.Steffarud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862822

Jonas Stigen

Miljøarbeider

Jonas.Stigen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Eldbjørg Kristin Bergbråten Svendsen

Assistent - Barnehagen

Eldbjorg.Kristin.Bergbraten.Svendsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862862

Andre Svendsen

Arbeidsleder - Mekanisk verksted

Andre.Svendsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862855

Marit Syversen

Renholdsleder

Marit.Syversen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862833

Øyvind Sæteren

Ass.rektor

oyvind.sateren@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Patricia Helene Søberg

sopa2202@elev.afk.no

Ole-Robert Søbye

Faglærer - Lager og bilpleie

OLE-ROBERT.SOBYE@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862846

Eva Lisbeth Taraldrud

Konsulent

Eva.Lisbeth.Taraldrud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Bjørnar Tollefsen

Lærer - Fellesfag

bjornar.tollefsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862875

Jørn Olaf Tørnby

Faglærer - Bygg og anleggsteknikk

Jorn.Olaf.Tornby@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862893

Ida Katrine Ukvitne

ukid2105@elev.afk.no

Pia Katrin Wangen

Faglærer - Naturbruk

Pia.Katrin.Wangen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862852

Trygve Årbog

Faglærer - Naturbruk

trygve.arbog@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862857

Johny T Østengen

Faglærer - Bygg og anleggsteknikk

Johny.T.Ostengen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862879

Bygg- og anleggsteknikk

Øystein Eng

Arbeidsleder - Bygg og anleggsteknikk

oystein.eng@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862879

Jens Tommy Lundberg

Faglærer- Bygg og anleggsteknikk

Jens.Tommy.Lundberg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862893

Jørn Olaf Tørnby

Faglærer - Bygg og anleggsteknikk

Jorn.Olaf.Tornby@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862893

Johny T Østengen

Faglærer - Bygg og anleggsteknikk

Johny.T.Ostengen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862879

Naturbruk

Pål Aas

Faglærer - Naturbruk

pal.aas@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862849

Stig Helge Basnes

Faglærer - Naturbruk

stig.helge.basnes@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862857

Isabel Frelsø Edvardsen

Arbeidsleder - Naturbruk

Isabel.Frelso.Edvardsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Sigvald Børge Hagen

Faglærer - Naturbruk

Sigvald.Borge.Hagen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Sten Otto Heyerdahl

Faglærer - Naturbruk

sten.otto.heyerdahl@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Audun Røgholt

Arbeidsleder - Naturbruk

audun.rogholt@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Thomas Sandbækbråten

Faglærer - Naturbruk

Thomas.Sandbakbraten@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862852

Jørgen Moseby Sandnes

Arbeidsleder - Naturbruk

Jorgen.Moseby.Sandnes@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Pia Katrin Wangen

Faglærer - Naturbruk

Pia.Katrin.Wangen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862852

Trygve Årbog

Faglærer - Naturbruk

trygve.arbog@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862857

Lærere

Pål Aas

Faglærer - Naturbruk

pal.aas@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862849

Stig Helge Basnes

Faglærer - Naturbruk

stig.helge.basnes@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862857

Anne-Ragnhild Bjørge

Faglærer - Grøntanlegg

Anne-Ragnhild.Bjorge@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Marit Bjørkelid

Lærer - Fellesfag

Marit.Bjorkelid@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862822

Lisbeth T. Bjørknes

Vikar

Lisbeth.T.Bjorknes@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Øystein Eng

Arbeidsleder - Bygg og anleggsteknikk

oystein.eng@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862879

Sigvald Børge Hagen

Faglærer - Naturbruk

Sigvald.Borge.Hagen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Birger Olav Havn

Faglærer - Bygg

Birger.Olav.Havn@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862856

Sten Otto Heyerdahl

Faglærer - Naturbruk

sten.otto.heyerdahl@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Kari-Anne Lang Lillehol

Lærer - Fellesfag

Kari-Anne.Lang.Lillehol@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862822

Jens Tommy Lundberg

Faglærer- Bygg og anleggsteknikk

Jens.Tommy.Lundberg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862893

Anne Line Svendsen Nordli

Faglærer - Butikk og kafé

Anne.Line.Svendsen.Nordli@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862891

Randi Hoel Ransberg

Bibliotekar/Lærer - Fellesfag

Randi.Hoel.Ransberg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63 86 28 24

Thomas Sandbækbråten

Faglærer - Naturbruk

Thomas.Sandbakbraten@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862852

Veronica Steffarud

Lærer - Fellesfag

Veronica.Steffarud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862822

Ole-Robert Søbye

Faglærer - Lager og bilpleie

OLE-ROBERT.SOBYE@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862846

Bjørnar Tollefsen

Lærer - Fellesfag

bjornar.tollefsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862875

Jørn Olaf Tørnby

Faglærer - Bygg og anleggsteknikk

Jorn.Olaf.Tornby@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862893

Pia Katrin Wangen

Faglærer - Naturbruk

Pia.Katrin.Wangen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862852

Johny T Østengen

Faglærer - Bygg og anleggsteknikk

Johny.T.Ostengen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862879

Ledelse

Tommy Enger

Avdelingsleder

Tommy.Enger@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862808

Øyvind Sæteren

Ass.rektor

oyvind.sateren@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Andre ansatte

Sigmund Aasberg

Arbeidsleder - Bygg

sigmund.aasberg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862854

Sigrun Marie Aaserud

Faglærer - Restaurant og matfag

Sigrun.Marie.Aaserud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862834

Sten-Aage Aaserud

Arbeidsleder - Lager og bilpleie

Sten-Aage.Aaserud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862846

Miriam Bakker

Lærling

Miriam.Bakker@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Kjell Arne Bergquist

Kjell.Arne.Bergquist@kjelle.vgs.no

Magnus Bergum

Miljøarbeider

Magnus.Bergum@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Jane Lisbeth Brobakken

JANE.LISBETH.BROBAKKEN@kjelle.vgs.no

Trine Wessel Brovold

Trine.Wessel.Brovold@kjelle.vgs.no

Anita Brunborg

Miljøarbeider

anita.brunborg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Odin Bråten

brod1311@elev.afk.no

Wila Buengsai

Renholder

wila.buengsai@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862867

Rolf-Inge Daltorp

Miljøarbeider

Rolf-Inge.Daltorp@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Wenche K Moseby Edvardsen

Arbeidsleder - Restaurant og matfag

Wenche.K.Moseby.Edvardsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862834

Isabel Frelsø Edvardsen

Arbeidsleder - Naturbruk

Isabel.Frelso.Edvardsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Terje Engen

Arbeidsleder - Bygg

terje.engen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862856

Magnus Olai Foss-Haneborg

foma3010@elev.afk.no

Jonas Grahn

Lærling

Jonas.Grahn@kjelle.vgs.no

Tiril Elisabeth Halvorsen

Arbeidsleder - Grøntanlegg

Tiril.Elisabeth.Halvorsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862849

Eva Slettum Haneborg

Vikar

eva.slettum.haneborg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Marianne Bay Hansen

Konsulent

Marianne.Bay.Hansen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862801

Cathrine Engh Heggedal

Vikar

Cathrine.Engh.Heggedal@kjelle.vgs.no

Marit Herlofsen

Vikar

Marit.Herlofsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Mari Hornseth

Barnehagelærer

Mari.Hornseth@kjelle.vgs.no

John Arne Husvik

Faglærer - Mekanisk

john.arne.husvik@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862854

Wenche Marie Husvik

Barne- og ungdomsarbeider - Barnehage

Wenche.Marie.Husvik@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862862

Ida Høgseth

hoid1912@elev.afk.no

Cristina A Garcia Ingier

Miljøarbeider

Cristina.A.Garcia.Ingier@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Stinne Grønlund Jespersen

Arbeidsleder - Restaurant og matfag

stinne.gronlund.jespersen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862834

Finn Roger Johansen

Finn.Roger.Johansen@kjelle.vgs.no

Sissel Jørgensen

Arbeidsleder - Restaurant og matfag

Sissel.Jorgensen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862834

Iselinn Kordahl

Miljøarbeider

Iselinn.Kordahl@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Anders Kringberg

kran0210@elev.afk.no

Anita Tangen Krog

Arbeidsleder - Butikk og kafè

Anita.Tangen.Krog@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862891

Marlen Bjerke Krogstad

Marlen.Bjerke.Krogstad@kjelle.vgs.no

Gunn Helena Krogsvold

Miljøarbeider

Gunn.Helena.Krogsvold@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Sigrunn Helene Larsen

Renholder

Sigrunn.Helene.Larsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Susann Kristiansen Lauritsen

Susann.Kristiansen.Lauritsen@kjelle.vgs.no

May Britt N. Lauritzen

Miljøarbeider

May.Britt.N.Lauritzen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Morten Likvern

IKT

morten.likvern@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800/87

Toril Lillesæter

Arbeidsleder - Butikk og Kafe

Toril.Lillesater@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Margrethe Lindrup

lima15091@elev.afk.no

Kjell Tore Maalen

Arbeidsleder - Trearbeid

Kjell.Tore.Maalen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862847

Sigrid Moen

Lærling - barnehagen

Sigrid.Moen@kjelle.vgs.no

Sarwar Mohammad

Renhold

Sarwar.Mohammad@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862833

Ulrike Niederberger

Faglærer - Trearbeid

Ulrike.Niederberger@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862847

Dag S Nilsen

Miljøarbeider

Dag.S.Nilsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Sissel B Mikkelrud Nyberg

Assistent - Barnehage

Sissel.B.Mikkelrud.Nyberg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862862

Anne-Mette Jernberg Olsen

Miljøarbeider

anne-mette.jernberg.olsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Annette Ovesen

Miljøarbeider

annette.ovesen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Kjersti Qviller

Miljøarbeider

kjersti.qviller@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Audun Røgholt

Arbeidsleder - Naturbruk

audun.rogholt@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Dyveke Sandbekkbråten

Dyveke.Sandbekkbraten@kjelle.vgs.no

Jan Terje Sandbekkbråten

Jan.Terje.Sandbekkbraten@kjelle.vgs.no

Jørgen Moseby Sandnes

Arbeidsleder - Naturbruk

Jorgen.Moseby.Sandnes@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Ruth Johanne Simonsen

Ruth.Johanne.Simonsen@kjelle.vgs.no

Frank Skjønhaug

Arbeidsleder - Lager og bilpleie

frank.skjonhaug@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862877

Marte Vaag Skjøstad

Marte.Vaag.Skjostad@kjelle.vgs.no

Jørgen Smerud

Oppsynsmann

jorgen.smerud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862811

Marte Christine Staff

stma08011@elev.afk.no

Jonas Stigen

Miljøarbeider

Jonas.Stigen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Eldbjørg Kristin Bergbråten Svendsen

Assistent - Barnehagen

Eldbjorg.Kristin.Bergbraten.Svendsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862862

Andre Svendsen

Arbeidsleder - Mekanisk verksted

Andre.Svendsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862855

Marit Syversen

Renholdsleder

Marit.Syversen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862833

Patricia Helene Søberg

sopa2202@elev.afk.no

Eva Lisbeth Taraldrud

Konsulent

Eva.Lisbeth.Taraldrud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Ida Katrine Ukvitne

ukid2105@elev.afk.no

Trygve Årbog

Faglærer - Naturbruk

trygve.arbog@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862857