Ansatte

Alle ansatte

Pål Aas

Faglærer - Grøntanlegg

pal.aas@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862849

Sigmund Aasberg

Arbeidsleder - Bygg

sigmund.aasberg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862854

Sigrun Marie Aaserud

Faglærer - Restaurant og matfag

Sigrun.Marie.Aaserud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862834

Sten Aage Aaserud

Arbeidsleder - Lager og bilpleie

Sten.Aage.Aaserud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862846

Inge Austeng

Avdelingsleder - Naturbruk

inge.austeng@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800/58

Stig Helge Basnes

Lærer - Naturbruk

stig.helge.basnes@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862857

Gunhild Bergquist

Internatleder

gunhild.bergquist@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862830

Magnus Bergum

Miljøarbeider

Magnus.Bergum@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Marit Bjørkelid

Lærer - Fellesfag

Marit.Bjorkelid@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862822

Lisbeth Tønneberg Bjørknes

Vikar

Lisbeth.Tonneberg.Bjorknes@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Anita Brunborg

Miljøarbeider

anita.brunborg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Wila Buengsai

Renholder

wila.buengsai@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862867

Rolf Inge Daltorp

Miljøarbeider

rolf.inge.daltorp@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Wenche Moseby Edvardsen

Arbeidsleder - Restaurant og matfag

wenche.moseby.edvardsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862834

Øystein Eng

Arbeidsleder - Bygg og anleggsteknikk

oystein.eng@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862879

Terje Engen

Arbeidsleder - Bygg

terje.engen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862856

Per Grahn

Rektor

per.grahn@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Aud Granholt

Renholder

aud.granholt@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862867

Sigvald Hagen

Lærer - Naturbruk

sigvald.hagen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800/49

Tiril Elisabeth Halvorsen

Arbeidsleder - Grøntanlegg

Tiril.Elisabeth.Halvorsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862849

Eva Slettum Haneborg

Vikar

eva.slettum.haneborg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Marianne Bay Hansen

Sekretær

Marianne.Bay.Hansen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862801

Toril Hansen

Arbeidsleder - Naturbruk

Toril.Hansen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Birger Havn

Faglærer - Bygg

birger.havn@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862856

Sten Otto Heyerdahl

Lærer - Fellesfag

sten.otto.heyerdahl@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862875

Siv Mona Holmøy

Internatleder

siv.mona.holmoy@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862883

John Arne Husvik

Faglærer - Mekanisk

john.arne.husvik@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862854

Wenche Marie Husvik

Barne- og ungdomsarbeider - Barnehage

Wenche.Marie.Husvik@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862862

Cristina Garcia Ingier

Miljøarbeider

Cristina.Garcia.Ingier@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Stinne Grønlund Jespersen

Arbeidsleder - Restaurant og matfag

stinne.gronlund.jespersen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862834

Sissel Jørgensen

Arbeidsleder - Restaurant og matfag

Sissel.Jorgensen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862834

Anita Tangen Krog

Arbeidsleder - Butikk og kafè

Anita.Tangen.Krog@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862891

Gunn Helena Krogsvold

Miljøarbeider

Gunn.Helena.Krogsvold@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Sigrunn Helene Larsen

Renholder

Sigrunn.Helene.Larsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

May-Britt Lauritzen

Miljøarbeider

may-britt.lauritzen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Morten Likvern

IKT

morten.likvern@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800/87

Kari-Anne Lang Lillehol

Lærer - Fellesfag

Kari-Anne.Lang.Lillehol@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862822

Toril Lillesæter

Vikar

Toril.Lillesater@kjelle.vgs.no

Jens Lundberg

Faglærer- Bygg og anleggsteknikk

Jens.Lundberg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862893

Kjell Tore Maalen

Arbeidsleder - Trearbeid

Kjell.Tore.Maalen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862847

Sigrid Moen

Lærling - barnehagen

Sigrid.Moen@kjelle.vgs.no

Sarwar Mohammad

Vikar- renhold

Sarwar.Mohammad@kjelle.vgs.no

Mette Kristin Moseby

Rådgiver/Karriereveileder

Mette.Kristin.Moseby@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800/14

Ane Cecilie Munkeby

Lærer - Naturbruk

Ane.Cecilie.Munkeby@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862852

Ulrike Niederberger

Faglærer - Trearbeid

Ulrike.Niederberger@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862847

Dag Sukkestad Nilsen

Miljøarbeider

Dag.Sukkestad.Nilsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Johanne Nordby

Kontorleder

johanne.nordby@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862802

Anne Line Svendsen Nordli

Faglærer - Butikk og kafé

Anne.Line.Svendsen.Nordli@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862891

Sissel Beate Mikkelrud Nyberg

Assistent - Barnehage

Sissel.Beate.Mikkelrud.Nyberg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862862

Evy Olsen

Arbeidsleder - Gartneri

evy.olsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862891

Anne-Mette Jernberg Olsen

Miljøarbeider

anne-mette.jernberg.olsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Annette Ovesen

Miljøarbeider

annette.ovesen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Kjersti Qviller

Miljøarbeider

kjersti.qviller@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Randi Ransberg

Bibliotekar/Lærer - Fellesfag

randi.ransberg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63 86 28 24

Audun Røgholt

Arbeidsleder - Naturbruk

audun.rogholt@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Thomas Sandbækbråten

Faglærer - Naturbruk

Thomas.Sandbakbraten@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862852

Frank Skjønhaug

Arbeidsleder - Lager og bilpleie

frank.skjonhaug@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862877

Anders Skullerud

Miljøarbeider

anders.skullerud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862805

Jørgen Smerud

Oppsynsmann

jorgen.smerud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862811

Mariane Stampe

Administrasjonsleder

mariane.stampe@kjelle.vgs.no

Tlf: 63 86 28 03

Veronica Steffarud

Lærer - Fellesfag

Veronica.Steffarud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862822

Linn Therese Stenersen

Miljøarbeider

Linn.Therese.Stenersen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Eldbjørg Kristin Svendsen

Assistent - Barnehagen

Eldbjorg.Kristin.Svendsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862862

Andre Svendsen

Arbeidsleder - Mekanisk verksted

Andre.Svendsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862855

Marit Syversen

Renholdsleder

Marit.Syversen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862867

Øyvind Sæteren

Assisterende rektor

oyvind.sateren@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Ole-Robert Søbye

Faglærer - Lager og bilpleie

OLE-ROBERT.SOBYE@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862846

Eva Taraldrud

Sekretær

eva.taraldrud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Anne Kari Taraldrud

Pedagogisk leder

anne.kari.taraldrud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Marit Enger Thomas

Rådgiver

Marit.Enger.Thomas@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862880

Bjørnar Tollefsen

Lærer - Fellesfag

bjornar.tollefsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862875

June Nytrøen Tråstadkjølen

Sosialpedagogisk rådgiver

june.nytroen.trastadkjolen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63 86 28 13/93 20 73 90

Mona Tørnby

Styrer - Barnehage

mona.tornby@kjelle.vgs.no

Tlf: 63 86 28 62

Jørn Olaf Tørnby

Arbeidsleder- Naturbruk

Jorn.Olaf.Tornby@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862857

Alexander Johan Netka Van Wijk

Miljøarbeider

Alexander.Johan.Netka.van.Wijk@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Pia Katrin Wangen

Lærer - Naturbruk

Pia.Katrin.Wangen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862852

Trygve Årbog

Lærer - Naturbruk

trygve.arbog@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862857

Johny Østengen

Lærer - Bygg og anleggsteknikk

johny.ostengen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862879

Bygg- og anleggsteknikk

Øystein Eng

Arbeidsleder - Bygg og anleggsteknikk

oystein.eng@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862879

Jens Lundberg

Faglærer- Bygg og anleggsteknikk

Jens.Lundberg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862893

Johny Østengen

Lærer - Bygg og anleggsteknikk

johny.ostengen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862879

Naturbruk

Inge Austeng

Avdelingsleder - Naturbruk

inge.austeng@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800/58

Stig Helge Basnes

Lærer - Naturbruk

stig.helge.basnes@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862857

Sigvald Hagen

Lærer - Naturbruk

sigvald.hagen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800/49

Toril Hansen

Arbeidsleder - Naturbruk

Toril.Hansen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Ane Cecilie Munkeby

Lærer - Naturbruk

Ane.Cecilie.Munkeby@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862852

Audun Røgholt

Arbeidsleder - Naturbruk

audun.rogholt@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Thomas Sandbækbråten

Faglærer - Naturbruk

Thomas.Sandbakbraten@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862852

Jørn Olaf Tørnby

Arbeidsleder- Naturbruk

Jorn.Olaf.Tornby@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862857

Pia Katrin Wangen

Lærer - Naturbruk

Pia.Katrin.Wangen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862852

Trygve Årbog

Lærer - Naturbruk

trygve.arbog@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862857

Lærere

Pål Aas

Faglærer - Grøntanlegg

pal.aas@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862849

Inge Austeng

Avdelingsleder - Naturbruk

inge.austeng@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800/58

Stig Helge Basnes

Lærer - Naturbruk

stig.helge.basnes@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862857

Marit Bjørkelid

Lærer - Fellesfag

Marit.Bjorkelid@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862822

Øystein Eng

Arbeidsleder - Bygg og anleggsteknikk

oystein.eng@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862879

Sigvald Hagen

Lærer - Naturbruk

sigvald.hagen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800/49

Birger Havn

Faglærer - Bygg

birger.havn@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862856

Sten Otto Heyerdahl

Lærer - Fellesfag

sten.otto.heyerdahl@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862875

Kari-Anne Lang Lillehol

Lærer - Fellesfag

Kari-Anne.Lang.Lillehol@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862822

Jens Lundberg

Faglærer- Bygg og anleggsteknikk

Jens.Lundberg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862893

Ane Cecilie Munkeby

Lærer - Naturbruk

Ane.Cecilie.Munkeby@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862852

Anne Line Svendsen Nordli

Faglærer - Butikk og kafé

Anne.Line.Svendsen.Nordli@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862891

Randi Ransberg

Bibliotekar/Lærer - Fellesfag

randi.ransberg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63 86 28 24

Thomas Sandbækbråten

Faglærer - Naturbruk

Thomas.Sandbakbraten@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862852

Veronica Steffarud

Lærer - Fellesfag

Veronica.Steffarud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862822

Ole-Robert Søbye

Faglærer - Lager og bilpleie

OLE-ROBERT.SOBYE@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862846

Bjørnar Tollefsen

Lærer - Fellesfag

bjornar.tollefsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862875

Pia Katrin Wangen

Lærer - Naturbruk

Pia.Katrin.Wangen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862852

Johny Østengen

Lærer - Bygg og anleggsteknikk

johny.ostengen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862879

Ledelse

Per Grahn

Rektor

per.grahn@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Mariane Stampe

Administrasjonsleder

mariane.stampe@kjelle.vgs.no

Tlf: 63 86 28 03

Øyvind Sæteren

Assisterende rektor

oyvind.sateren@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Anne Kari Taraldrud

Pedagogisk leder

anne.kari.taraldrud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Rådgivere

Mette Kristin Moseby

Rådgiver/Karriereveileder

Mette.Kristin.Moseby@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800/14

Marit Enger Thomas

Rådgiver

Marit.Enger.Thomas@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862880

June Nytrøen Tråstadkjølen

Sosialpedagogisk rådgiver

june.nytroen.trastadkjolen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63 86 28 13/93 20 73 90

Andre ansatte

Sigmund Aasberg

Arbeidsleder - Bygg

sigmund.aasberg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862854

Sigrun Marie Aaserud

Faglærer - Restaurant og matfag

Sigrun.Marie.Aaserud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862834

Sten Aage Aaserud

Arbeidsleder - Lager og bilpleie

Sten.Aage.Aaserud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862846

Gunhild Bergquist

Internatleder

gunhild.bergquist@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862830

Magnus Bergum

Miljøarbeider

Magnus.Bergum@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Lisbeth Tønneberg Bjørknes

Vikar

Lisbeth.Tonneberg.Bjorknes@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Anita Brunborg

Miljøarbeider

anita.brunborg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Wila Buengsai

Renholder

wila.buengsai@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862867

Rolf Inge Daltorp

Miljøarbeider

rolf.inge.daltorp@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Wenche Moseby Edvardsen

Arbeidsleder - Restaurant og matfag

wenche.moseby.edvardsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862834

Terje Engen

Arbeidsleder - Bygg

terje.engen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862856

Aud Granholt

Renholder

aud.granholt@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862867

Tiril Elisabeth Halvorsen

Arbeidsleder - Grøntanlegg

Tiril.Elisabeth.Halvorsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862849

Eva Slettum Haneborg

Vikar

eva.slettum.haneborg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Marianne Bay Hansen

Sekretær

Marianne.Bay.Hansen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862801

Toril Hansen

Arbeidsleder - Naturbruk

Toril.Hansen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Siv Mona Holmøy

Internatleder

siv.mona.holmoy@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862883

John Arne Husvik

Faglærer - Mekanisk

john.arne.husvik@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862854

Wenche Marie Husvik

Barne- og ungdomsarbeider - Barnehage

Wenche.Marie.Husvik@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862862

Cristina Garcia Ingier

Miljøarbeider

Cristina.Garcia.Ingier@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Stinne Grønlund Jespersen

Arbeidsleder - Restaurant og matfag

stinne.gronlund.jespersen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862834

Sissel Jørgensen

Arbeidsleder - Restaurant og matfag

Sissel.Jorgensen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862834

Anita Tangen Krog

Arbeidsleder - Butikk og kafè

Anita.Tangen.Krog@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862891

Gunn Helena Krogsvold

Miljøarbeider

Gunn.Helena.Krogsvold@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Sigrunn Helene Larsen

Renholder

Sigrunn.Helene.Larsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

May-Britt Lauritzen

Miljøarbeider

may-britt.lauritzen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Morten Likvern

IKT

morten.likvern@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800/87

Toril Lillesæter

Vikar

Toril.Lillesater@kjelle.vgs.no

Kjell Tore Maalen

Arbeidsleder - Trearbeid

Kjell.Tore.Maalen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862847

Sigrid Moen

Lærling - barnehagen

Sigrid.Moen@kjelle.vgs.no

Sarwar Mohammad

Vikar- renhold

Sarwar.Mohammad@kjelle.vgs.no

Ulrike Niederberger

Faglærer - Trearbeid

Ulrike.Niederberger@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862847

Dag Sukkestad Nilsen

Miljøarbeider

Dag.Sukkestad.Nilsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Johanne Nordby

Kontorleder

johanne.nordby@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862802

Sissel Beate Mikkelrud Nyberg

Assistent - Barnehage

Sissel.Beate.Mikkelrud.Nyberg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862862

Evy Olsen

Arbeidsleder - Gartneri

evy.olsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862891

Anne-Mette Jernberg Olsen

Miljøarbeider

anne-mette.jernberg.olsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Annette Ovesen

Miljøarbeider

annette.ovesen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Kjersti Qviller

Miljøarbeider

kjersti.qviller@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Audun Røgholt

Arbeidsleder - Naturbruk

audun.rogholt@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Frank Skjønhaug

Arbeidsleder - Lager og bilpleie

frank.skjonhaug@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862877

Anders Skullerud

Miljøarbeider

anders.skullerud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862805

Jørgen Smerud

Oppsynsmann

jorgen.smerud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862811

Linn Therese Stenersen

Miljøarbeider

Linn.Therese.Stenersen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Eldbjørg Kristin Svendsen

Assistent - Barnehagen

Eldbjorg.Kristin.Svendsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862862

Andre Svendsen

Arbeidsleder - Mekanisk verksted

Andre.Svendsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862855

Marit Syversen

Renholdsleder

Marit.Syversen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862867

Eva Taraldrud

Sekretær

eva.taraldrud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Mona Tørnby

Styrer - Barnehage

mona.tornby@kjelle.vgs.no

Tlf: 63 86 28 62

Jørn Olaf Tørnby

Arbeidsleder- Naturbruk

Jorn.Olaf.Tornby@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862857

Alexander Johan Netka Van Wijk

Miljøarbeider

Alexander.Johan.Netka.van.Wijk@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Trygve Årbog

Lærer - Naturbruk

trygve.arbog@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862857