Ansatte

Alle ansatte

Pål Aas

Faglærer - Naturbruk

pal.aas@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862849

Sigmund Aasberg

Arbeidsleder - Bygg

sigmund.aasberg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862854

Sigrun Marie Aaserud

Faglærer - Restaurant og matfag

Sigrun.Marie.Aaserud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862834

Sten-Aage Aaserud

Arbeidsleder - Lager og bilpleie

Sten-Aage.Aaserud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862846

Andam Aso Aziz

Lærling

Andam.Aso.Aziz@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Miriam Bakker

Lærling

Miriam.Bakker@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Stig Helge Basnes

Faglærer - Naturbruk

stig.helge.basnes@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862857

Gunhild Bergquist

Avdelingsleder Internat

gunhild.bergquist@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862830

Magnus Bergum

Miljøarbeider

Magnus.Bergum@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Anne-Ragnhild Bjørge

Faglærer - Grøntanlegg

Anne-Ragnhild.Bjorge@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Marit Bjørkelid

Lærer - Fellesfag

Marit.Bjorkelid@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862822

Lisbeth Tønneberg Bjørknes

Vikar

Lisbeth.Tonneberg.Bjorknes@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Trine Wessel Brovold

Trine.Wessel.Brovold@kjelle.vgs.no

Anita Brunborg

Miljøarbeider

anita.brunborg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Wila Buengsai

Renholder

wila.buengsai@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862867

Rolf Inge Daltorp

Miljøarbeider

rolf.inge.daltorp@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Ole Jonny Hassem Delerud

Ole.Jonny.Hassem.Delerud@kjelle.vgs.no

Wenche Moseby Edvardsen

Arbeidsleder - Restaurant og matfag

wenche.moseby.edvardsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862834

Isabel Frelsø Edvardsen

Arbeidsleder - Naturbruk

Isabel.Frelso.Edvardsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Øystein Eng

Arbeidsleder - Bygg og anleggsteknikk

oystein.eng@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862879

Terje Engen

Arbeidsleder - Bygg

terje.engen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862856

Tommy Enger

Avdelingsleder

Tommy.Enger@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862808

Jonas Grahn

Lærling

Jonas.Grahn@kjelle.vgs.no

Trine Aanonli Hage

Konsulent

Trine.Aanonli.Hage@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862802

Sigvald Hagen

Faglærer - Naturbruk

Sigvald.Hagen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Tiril Elisabeth Halvorsen

Arbeidsleder - Grøntanlegg

Tiril.Elisabeth.Halvorsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862849

Eva Slettum Haneborg

Vikar

eva.slettum.haneborg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Marianne Bay Hansen

Konsulent

Marianne.Bay.Hansen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862801

Birger Havn

Faglærer - Bygg

birger.havn@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862856

Cathrine Engh Heggedal

Vikar

Cathrine.Engh.Heggedal@kjelle.vgs.no

Sten Otto Heyerdahl

Faglærer - Naturbruk

sten.otto.heyerdahl@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Siv Mona Holmøy

Avdelingsleder Internat

siv.mona.holmoy@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862883

Mari Hornseth

Barnehagelærer

Mari.Hornseth@kjelle.vgs.no

John Arne Husvik

Faglærer - Mekanisk

john.arne.husvik@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862854

Wenche Marie Husvik

Barne- og ungdomsarbeider - Barnehage

Wenche.Marie.Husvik@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862862

Cristina Garcia Ingier

Miljøarbeider

Cristina.Garcia.Ingier@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Hussein Ismaeelzadeh

Vikar

Hussein.Ismaeelzadeh@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Stinne Grønlund Jespersen

Arbeidsleder - Restaurant og matfag

stinne.gronlund.jespersen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862834

Sissel Jørgensen

Arbeidsleder - Restaurant og matfag

Sissel.Jorgensen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862834

Iselinn Marie Kordahl

Miljøarbeider

Iselinn.Marie.Kordahl@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Anita Tangen Krog

Arbeidsleder - Butikk og kafè

Anita.Tangen.Krog@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862891

Gunn Helena Krogsvold

Miljøarbeider

Gunn.Helena.Krogsvold@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Sigrunn Helene Larsen

Renholder

Sigrunn.Helene.Larsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

May-Britt Lauritzen

Miljøarbeider

may-britt.lauritzen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Morten Likvern

IKT

morten.likvern@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800/87

Kari-Anne Lang Lillehol

Lærer - Fellesfag

Kari-Anne.Lang.Lillehol@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862822

Toril Lillesæter

Arbeidsleder - Butikk og Kafe

Toril.Lillesater@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Jens Lundberg

Faglærer- Bygg og anleggsteknikk

Jens.Lundberg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862893

Kjell Tore Maalen

Arbeidsleder - Trearbeid

Kjell.Tore.Maalen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862847

Herlofsen Marit

Vikar

Herlofsen.Marit@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Sigrid Moen

Lærling - barnehagen

Sigrid.Moen@kjelle.vgs.no

Sarwar Mohammad

Renhold

Sarwar.Mohammad@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862833

Mette Kristin Moseby

Rådgiver/Karriereveileder

Mette.Kristin.Moseby@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800/14

Ane Cecilie Munkeby

Rådgiver

Ane.Cecilie.Munkeby@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862813

Ulrike Niederberger

Faglærer - Trearbeid

Ulrike.Niederberger@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862847

Dag Sukkestad Nilsen

Miljøarbeider

Dag.Sukkestad.Nilsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Anne Line Svendsen Nordli

Faglærer - Butikk og kafé

Anne.Line.Svendsen.Nordli@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862891

Sissel Beate Mikkelrud Nyberg

Assistent - Barnehage

Sissel.Beate.Mikkelrud.Nyberg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862862

Anne-Mette Jernberg Olsen

Miljøarbeider

anne-mette.jernberg.olsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Annette Ovesen

Miljøarbeider

annette.ovesen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Stein Pettersen

Rektor

Stein.Pettersen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Kjersti Qviller

Miljøarbeider

kjersti.qviller@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Randi Ransberg

Bibliotekar/Lærer - Fellesfag

randi.ransberg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63 86 28 24

Audun Røgholt

Arbeidsleder - Naturbruk

audun.rogholt@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Thomas Sandbækbråten

Faglærer - Naturbruk

Thomas.Sandbakbraten@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862852

Jørgen Moseby Sandnes

Arbeidsleder - Naturbruk

Jorgen.Moseby.Sandnes@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Frank Skjønhaug

Arbeidsleder - Lager og bilpleie

frank.skjonhaug@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862877

Anders Skullerud

Miljøarbeider

anders.skullerud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862805

Jørgen Smerud

Oppsynsmann

jorgen.smerud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862811

Mariane Stampe

Administrasjonsleder

mariane.stampe@kjelle.vgs.no

Tlf: 63 86 28 03

Veronica Steffarud

Lærer - Fellesfag

Veronica.Steffarud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862822

Jonas Stigen

Miljøarbeider

Jonas.Stigen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Eldbjørg Bergbråten Svendsen

Assistent - Barnehagen

Eldbjorg.Bergbraten.Svendsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862862

Andre Svendsen

Arbeidsleder - Mekanisk verksted

Andre.Svendsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862855

Marit Syversen

Renholdsleder

Marit.Syversen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862833

Øyvind Sæteren

Ass.rektor

oyvind.sateren@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Ole-Robert Søbye

Faglærer - Lager og bilpleie

OLE-ROBERT.SOBYE@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862846

Eva Taraldrud

Konsulent

eva.taraldrud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Marit Enger Thomas

Rådgiver

Marit.Enger.Thomas@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862880

Bjørnar Tollefsen

Lærer - Fellesfag

bjornar.tollefsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862875

Mona Tørnby

Styrer - Barnehage

mona.tornby@kjelle.vgs.no

Tlf: 63 86 28 62

Jørn Olaf Tørnby

Faglærer - Bygg og anleggsteknikk

Jorn.Olaf.Tornby@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862893

Pia Katrin Wangen

Faglærer - Naturbruk

Pia.Katrin.Wangen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862852

Trygve Årbog

Faglærer - Naturbruk

trygve.arbog@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862857

Johny Østengen

Faglærer - Bygg og anleggsteknikk

johny.ostengen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862879

Bygg- og anleggsteknikk

Øystein Eng

Arbeidsleder - Bygg og anleggsteknikk

oystein.eng@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862879

Jens Lundberg

Faglærer- Bygg og anleggsteknikk

Jens.Lundberg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862893

Jørn Olaf Tørnby

Faglærer - Bygg og anleggsteknikk

Jorn.Olaf.Tornby@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862893

Johny Østengen

Faglærer - Bygg og anleggsteknikk

johny.ostengen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862879

Naturbruk

Pål Aas

Faglærer - Naturbruk

pal.aas@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862849

Stig Helge Basnes

Faglærer - Naturbruk

stig.helge.basnes@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862857

Isabel Frelsø Edvardsen

Arbeidsleder - Naturbruk

Isabel.Frelso.Edvardsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Sigvald Hagen

Faglærer - Naturbruk

Sigvald.Hagen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Sten Otto Heyerdahl

Faglærer - Naturbruk

sten.otto.heyerdahl@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Audun Røgholt

Arbeidsleder - Naturbruk

audun.rogholt@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Thomas Sandbækbråten

Faglærer - Naturbruk

Thomas.Sandbakbraten@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862852

Jørgen Moseby Sandnes

Arbeidsleder - Naturbruk

Jorgen.Moseby.Sandnes@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Pia Katrin Wangen

Faglærer - Naturbruk

Pia.Katrin.Wangen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862852

Trygve Årbog

Faglærer - Naturbruk

trygve.arbog@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862857

Lærere

Pål Aas

Faglærer - Naturbruk

pal.aas@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862849

Stig Helge Basnes

Faglærer - Naturbruk

stig.helge.basnes@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862857

Anne-Ragnhild Bjørge

Faglærer - Grøntanlegg

Anne-Ragnhild.Bjorge@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Marit Bjørkelid

Lærer - Fellesfag

Marit.Bjorkelid@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862822

Lisbeth Tønneberg Bjørknes

Vikar

Lisbeth.Tonneberg.Bjorknes@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Øystein Eng

Arbeidsleder - Bygg og anleggsteknikk

oystein.eng@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862879

Sigvald Hagen

Faglærer - Naturbruk

Sigvald.Hagen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Birger Havn

Faglærer - Bygg

birger.havn@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862856

Sten Otto Heyerdahl

Faglærer - Naturbruk

sten.otto.heyerdahl@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Hussein Ismaeelzadeh

Vikar

Hussein.Ismaeelzadeh@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Kari-Anne Lang Lillehol

Lærer - Fellesfag

Kari-Anne.Lang.Lillehol@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862822

Jens Lundberg

Faglærer- Bygg og anleggsteknikk

Jens.Lundberg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862893

Anne Line Svendsen Nordli

Faglærer - Butikk og kafé

Anne.Line.Svendsen.Nordli@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862891

Randi Ransberg

Bibliotekar/Lærer - Fellesfag

randi.ransberg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63 86 28 24

Thomas Sandbækbråten

Faglærer - Naturbruk

Thomas.Sandbakbraten@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862852

Veronica Steffarud

Lærer - Fellesfag

Veronica.Steffarud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862822

Ole-Robert Søbye

Faglærer - Lager og bilpleie

OLE-ROBERT.SOBYE@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862846

Bjørnar Tollefsen

Lærer - Fellesfag

bjornar.tollefsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862875

Jørn Olaf Tørnby

Faglærer - Bygg og anleggsteknikk

Jorn.Olaf.Tornby@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862893

Pia Katrin Wangen

Faglærer - Naturbruk

Pia.Katrin.Wangen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862852

Johny Østengen

Faglærer - Bygg og anleggsteknikk

johny.ostengen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862879

Ledelse

Gunhild Bergquist

Avdelingsleder Internat

gunhild.bergquist@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862830

Tommy Enger

Avdelingsleder

Tommy.Enger@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862808

Siv Mona Holmøy

Avdelingsleder Internat

siv.mona.holmoy@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862883

Stein Pettersen

Rektor

Stein.Pettersen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Mariane Stampe

Administrasjonsleder

mariane.stampe@kjelle.vgs.no

Tlf: 63 86 28 03

Øyvind Sæteren

Ass.rektor

oyvind.sateren@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Rådgivere

Mette Kristin Moseby

Rådgiver/Karriereveileder

Mette.Kristin.Moseby@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800/14

Ane Cecilie Munkeby

Rådgiver

Ane.Cecilie.Munkeby@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862813

Marit Enger Thomas

Rådgiver

Marit.Enger.Thomas@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862880

Andre ansatte

Sigmund Aasberg

Arbeidsleder - Bygg

sigmund.aasberg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862854

Sigrun Marie Aaserud

Faglærer - Restaurant og matfag

Sigrun.Marie.Aaserud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862834

Sten-Aage Aaserud

Arbeidsleder - Lager og bilpleie

Sten-Aage.Aaserud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862846

Andam Aso Aziz

Lærling

Andam.Aso.Aziz@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Miriam Bakker

Lærling

Miriam.Bakker@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Magnus Bergum

Miljøarbeider

Magnus.Bergum@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Trine Wessel Brovold

Trine.Wessel.Brovold@kjelle.vgs.no

Anita Brunborg

Miljøarbeider

anita.brunborg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Wila Buengsai

Renholder

wila.buengsai@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862867

Rolf Inge Daltorp

Miljøarbeider

rolf.inge.daltorp@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Ole Jonny Hassem Delerud

Ole.Jonny.Hassem.Delerud@kjelle.vgs.no

Wenche Moseby Edvardsen

Arbeidsleder - Restaurant og matfag

wenche.moseby.edvardsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862834

Isabel Frelsø Edvardsen

Arbeidsleder - Naturbruk

Isabel.Frelso.Edvardsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Terje Engen

Arbeidsleder - Bygg

terje.engen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862856

Jonas Grahn

Lærling

Jonas.Grahn@kjelle.vgs.no

Trine Aanonli Hage

Konsulent

Trine.Aanonli.Hage@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862802

Tiril Elisabeth Halvorsen

Arbeidsleder - Grøntanlegg

Tiril.Elisabeth.Halvorsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862849

Eva Slettum Haneborg

Vikar

eva.slettum.haneborg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Marianne Bay Hansen

Konsulent

Marianne.Bay.Hansen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862801

Cathrine Engh Heggedal

Vikar

Cathrine.Engh.Heggedal@kjelle.vgs.no

Mari Hornseth

Barnehagelærer

Mari.Hornseth@kjelle.vgs.no

John Arne Husvik

Faglærer - Mekanisk

john.arne.husvik@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862854

Wenche Marie Husvik

Barne- og ungdomsarbeider - Barnehage

Wenche.Marie.Husvik@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862862

Cristina Garcia Ingier

Miljøarbeider

Cristina.Garcia.Ingier@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Stinne Grønlund Jespersen

Arbeidsleder - Restaurant og matfag

stinne.gronlund.jespersen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862834

Sissel Jørgensen

Arbeidsleder - Restaurant og matfag

Sissel.Jorgensen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862834

Iselinn Marie Kordahl

Miljøarbeider

Iselinn.Marie.Kordahl@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Anita Tangen Krog

Arbeidsleder - Butikk og kafè

Anita.Tangen.Krog@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862891

Gunn Helena Krogsvold

Miljøarbeider

Gunn.Helena.Krogsvold@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Sigrunn Helene Larsen

Renholder

Sigrunn.Helene.Larsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

May-Britt Lauritzen

Miljøarbeider

may-britt.lauritzen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Morten Likvern

IKT

morten.likvern@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800/87

Toril Lillesæter

Arbeidsleder - Butikk og Kafe

Toril.Lillesater@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Kjell Tore Maalen

Arbeidsleder - Trearbeid

Kjell.Tore.Maalen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862847

Herlofsen Marit

Vikar

Herlofsen.Marit@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Sigrid Moen

Lærling - barnehagen

Sigrid.Moen@kjelle.vgs.no

Sarwar Mohammad

Renhold

Sarwar.Mohammad@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862833

Ulrike Niederberger

Faglærer - Trearbeid

Ulrike.Niederberger@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862847

Dag Sukkestad Nilsen

Miljøarbeider

Dag.Sukkestad.Nilsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Sissel Beate Mikkelrud Nyberg

Assistent - Barnehage

Sissel.Beate.Mikkelrud.Nyberg@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862862

Anne-Mette Jernberg Olsen

Miljøarbeider

anne-mette.jernberg.olsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Annette Ovesen

Miljøarbeider

annette.ovesen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Kjersti Qviller

Miljøarbeider

kjersti.qviller@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Audun Røgholt

Arbeidsleder - Naturbruk

audun.rogholt@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Jørgen Moseby Sandnes

Arbeidsleder - Naturbruk

Jorgen.Moseby.Sandnes@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Frank Skjønhaug

Arbeidsleder - Lager og bilpleie

frank.skjonhaug@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862877

Anders Skullerud

Miljøarbeider

anders.skullerud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862805

Jørgen Smerud

Oppsynsmann

jorgen.smerud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862811

Jonas Stigen

Miljøarbeider

Jonas.Stigen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Eldbjørg Bergbråten Svendsen

Assistent - Barnehagen

Eldbjorg.Bergbraten.Svendsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862862

Andre Svendsen

Arbeidsleder - Mekanisk verksted

Andre.Svendsen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862855

Marit Syversen

Renholdsleder

Marit.Syversen@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862833

Eva Taraldrud

Konsulent

eva.taraldrud@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862800

Mona Tørnby

Styrer - Barnehage

mona.tornby@kjelle.vgs.no

Tlf: 63 86 28 62

Trygve Årbog

Faglærer - Naturbruk

trygve.arbog@kjelle.vgs.no

Tlf: 63862857